Učenici su prisustvovali završnom događaju za polaznike školske i vršnjačke medijacije za školsku 2022/2023. godinu

Učenici osnovnih i srednjih škola su predstavili svoje škole, vježbali igre uloga sa školskim medijatorima, te odigrali kviz znanja o medijaciji.

Dana 9. 6. 2023. godine, učenici naše škole su prisustvovali završnom događaju i izletu za polaznike školske i vršnjačke medijacije za školsku 2022/2023. godinu, a koji je održan u Sportsko-rekreativnom centru "Fida" (hotel Ada) u Blagaju.

Radujemo se nastavku realizacije školske i vršnjačke medijacije u našoj školi u budućem periodu.