Svečana ceremonija dodjele priznanja za učenike/ce u školskoj 2022/23. godini

U organizaciji Ministarstva obrazovanja, nauke, kulture i sporta HNK danas je upriličena svečana ceremonija dodjele priznanja za učenike/ce u školskoj 2022/23. godini.

Ministar Rašid Hadžović, prof.dr., uručio je učenicima i učenicama osnovnih škola priznanja, a među njima je i bio i učenik naše škole Dino Burić koji se u ime svih srednjoškolaca obratio prisutnima, te se zahvalio svim profesorima, rukovodstvima škola, kao i roditeljima/starateljima koji su im bili podrška i omogućili da upravo oni postani oni najbolji iz svojih generacija.

Čestitamo svim osnovnicima i srednjoškolcima na izvanrednim uspjesima i želimo da im nove životne staze budu protkane srećom i novim uspjesima.