Međunarodni dan volontera

Priznanje "Volonter godine"

Povodom obilježavanja Međunarodnog dana volontera, danas 5.12., Crveni križ Federacije Bosne i Hercegovine u sjedištu Društva Crvenog krsta/križa BiH/Red Cross Society of B&H organizovao je svečanu dodjelu priznanja "Volonter godine".
Priznanja se dodjeljuju za posebno značajne rezultate i ostvarene ciljeve u okviru programa Crvenog križa.
Naš učenik Amar Obradović dobio je priznanje za volontera godine u kategoriji priznanja za posebno značajne rezultate i ostvarene ciljeve na promociji i unapređenju imidža Crvenog križa u zajednici.
Podsjećamo, Amar obnaša funkciju predsjednika mladih Crvenog križa Grada Mostara, kao i dopredsjednika u Predsjedništvu mladih CkFBiH.
Priliku za volontiranje u Crvenom križu, Amar je dobio upravo na prijedlog naše Škole 2020.godine, što nam predstavlja dodatno zadovoljstvo.
Koristimo ovu priliku da Amaru čestitamo na ovom značajnom priznanju i poželimo još puno sreće u godinama koje su pred njim.